Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
AHYBA HS PRACTICE SCHEDULE
 
April 5 to April 29, 2021
 
Updated April 8, 2021
 
      Team 1 Coach Team 2 Coach
Monday, April 5 Pioneer 6:00-7:00 10-7 Walsh 10-8 Seto
  Pioneer 7:15-8:15 10-3 Cosley 10-4 Mann
  Pioneer 8:30-9:30 12-9 Cosley 12-10 Goldberg
             
Tuesday, April 6 Camelot 5:15-6:15 10-1 Loeppert 10-2 Phillips
  Camelot 6:30-7:30 10-5 Bledsoe 10-6 Wyatt
  Camelot 7:45-8:45 12-8 Greene 12-7 Sullivan
             
Thursday, April 8 Camelot 6:00-7:00 12-5 McAloon 12-6 Stoga
  Camelot 7:15-8:15 12-4 Squillacioti 12-3 Morain
  Camelot 8:30-9:30 12-2 Schroeder 12-1 Siavelis
             
Saturday, April 10 Camelot 9:00-10:00 12-9 Cosley 12-7 Sullivan
  Camelot 10:15-11:15 10-1 Loeppert 10-3 Cosley
  Camelot 11:30-12:30 12-8 Greene 12-6 Stoga
  Camelot 12:45-1:45 12-5 McAloon 12-4 Squillacioti
  Camelot 2:00-3:00 12-3 Morain 12-2 Schroeder
  Pioneer 9:00-10:00 12-1 Siavelis 12-10 Goldberg
  Pioneer 10:15-11:15 10-2 Phillips 10-5 Bledsoe
  Pioneer 11:30-12:30 10-4 Mann 10-7 Walsh
  Pioneer 12:45-1:45 10-6 Wyatt 10-8 Seto
             
Sunday, April 11 Games at Camelot   9:00-3:00      
  Games at Pioneer   11:00-3:45      
 
Monday, April 12 Pioneer 6:00-7:00 10-7 Walsh 12-5 McAloon
  Pioneer 7:15-8:15 10-3 Cosley 10-8 Seto
  Pioneer 8:30-9:30 12-9 Cosley 12-7 Sullivan
             
Tuesday, April 13 Camelot 5:15-6:15 10-1 Loeppert 10-4 Mann
  Camelot 6:30-7:30 10-5 Bledsoe 10-6 Wyatt
  Camelot 7:45-8:45 12-8 Greene 10-2 Phillips
             
Thursday, April 15 Camelot 6:00-7:00 12-10 Goldberg 12-6 Stoga
  Camelot 7:15-8:15 12-4 Squillacioti 12-3 Morain
  Camelot 8:30-9:30 12-2 Schroeder 12-1 Siavelis
             
Monday, April 19 Pioneer 6:00-7:00 10-7 Walsh 12-5 McAloon
  Pioneer 7:15-8:15 10-3 Cosley 10-8 Seto
  Pioneer 8:30-9:30 12-9 Cosley 12-7 Sullivan
             
Tuesday, April 20 Camelot 5:15-6:15 10-1 Loeppert 10-4 Mann
  Camelot 6:30-7:30 10-5 Bledsoe 10-6 Wyatt
  Camelot 7:45-8:45 12-8 Greene 10-2 Phillips
             
Thursday, April 22 Camelot 6:00-7:00 12-10 Goldberg 12-6 Stoga
  Camelot 7:15-8:15 12-4 Squillacioti 12-3 Morain
  Camelot 8:30-9:30 12-2 Schroeder 12-1 Siavelis
             
Monday, April 26 Pioneer 6:00-7:00 10-7 Walsh 12-5 McAloon
  Pioneer 7:15-8:15 10-3 Cosley 10-8 Seto
  Pioneer 8:30-9:30 12-9 Cosley 12-7 Sullivan
             
Tuesday, April 27 Camelot 5:15-6:15 10-1 Loeppert 10-4 Mann
  Camelot 6:30-7:30 10-5 Bledsoe 10-6 Wyatt
  Camelot 7:45-8:45 12-8 Greene 10-2 Phillips
             
Thursday, April 29 Camelot 6:00-7:00 12-10 Goldberg 12-6 Stoga
  Camelot 7:15-8:15 12-4 Squillacioti 12-3 Morain
  Camelot 8:30-9:30 12-2 Schroeder 12-1 Siavelis